Yazılım Çözümlerimiz

Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler bulalım...

Günümüzde bilgisayar sistemleri için geliştirilmiş çok sayıda genel amaçlı uygulama yazılımı mevcuttur. Bunların sayısı ve özellikleri her geçen gün hızla artmaktadır. Bu yazılımlardan kişi ve kurumlarca en yaygın olarak kullanılanları; kelime işlem programları, elektronik hesap tablosu programları, sunum programları, dosya yönetim ve veri tabanı yönetim programlarıdır. Bu tür yazılımların artısı çok fazla kişi kullandığı için fiyatın düşük seviyelerde olmasıdır.

Her şirketin yapısı, çalışma biçimi ve amaçları farklı olduğu gibi; ihtiyaçlarıda farklıdır. Bu tür genel amaçlı uygulamalar her firmaya uygun olmayabilir. En verimli şekilde şirketinizi yönetmek ve sorunları çözmek için işleyiş analiz edilmeli ve süreçlerine uygun özel yazılımlar ile verimlilik sağlanmalıdır.

Özel yazılım çözümlerinde proje başarısını belirleyen en özemli faktör, müşteri ihtiyaç ve isteklerini doğru anlamak ve doğru uygulamaktır. Bu amaçla özel yazılım ihtiyacı olan firmayı öncelikle dinliyor ve ihtiyaçlarını doğru anladığımızdan emin oluyoruz.

Elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler ile ihtiyaçlarınızı birleştirerek süreç ve analiz dokümanı hazırlıyoruz. Bu döküman içerisinde oluşacak programın örnek ekran görüntüleri ve veri ilişkileri yer almaktadır. Versiyonlama yöntemi ile çalışan bu iç sürecimizle firma istekleri doğru şekilde modellenmektedir.

Siz onlara uymak yerine gelin programlar size uysun...

Oracle, MYSQL, MS SQL ve SQLite veritabanlarında uzman elemanlarımızla, kapsamlı ve karmaşık projeleri başarı ile sonuçlandırdık. Analiz, tasarım, kodlama, test ve uygulama süreçlerini en etkin biçimde izleyerek yazılım projesi ihtiyaçlarınıza profesyonelce çözümler getirmekteyiz.

Biz; isteklerinizi, amaçlarınızı ve zamanınızı en iyi şekilde karşılamayı vaat ediyoruz.

Bu konuda detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın

Özel Yazılım Uygulamalarının Yararları Nelerdir?

  • Piyasada bulunan paket yazılımlara kıyasla daha düşük maliyette olması,
  • Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve en yeni teknolojilerin kullanılması,
  • Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik şekilde ölçeklenebilir olması,
  • Etkin ve devamlı olarak teknik destek sağlanması,
  • Yazılımların yenilenmeye ve geliştirilmeye her zaman açık olması.