Mobil Uygulama Çözümlerimiz

Qulvar Yazılım olarak iPhone, iPad, Android ve WindowsPhone uygulamalarının projelendirme, yazılım, test ve yayınlanmasına kadar olan sürecin tamamında aktif olarak hizmet veriyoruz. Dilerseniz bu hizmetlerin sadece ihtiyacınz kadarından da faydalanabilirsiniz.

Projelendirme

Uygulamanın doğru bir arabirim ve kullanışlığa sahip olması çok önemlidir. Doğru yapılmış bir projelendirmede hem isteklerinize cevap verebilir hemde kullanıcınıza hitap edebiliriz.

Yazılım / Test

Konusunda uzman yazılım mühendislerimizden bir veya birkaçı projeyi geliştirir. Uygulamanın hatasız ve düzgün çalıştığı testler sonucunda onaylandıktan sonra yayın hazırlıkları başlar. Uygulama kullanılmaya başlanana kadar yanınızda oluruz.

Yayınlama

Uygulamanın son haline ulaştığı zaman, Apple AppleStore ve GooglePlay yayınlamalarında da size destek veririz.

iPhone ve iPad, Android ve WindowsPhone uygulamaları konusunda komple çözümler sunuyoruz. Tecrübelerimizden ve servislerimizden faydalanmak için bize ulaşın

Akıll Telefonlar

Apple'ın devrim yaratan akıllı telefonu iPhone her yeni modeli ile satış rekorları kırarak başarısını sürdürüyor. Ülkemizde de çok ciddi satış rakamlarına ulaşan iPhone, tüm gücünü internet bağlantısı ve geliştirilen mobil uygulamalardan almaktadır. Günümüzün en popüler akıllı telefonlar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.